The Huntsman: Winter’s War karakter posterleri!

09 Ara 2015
admin

Snow White and the Huntsman’ın devamı niteliğinde çekilen The Huntsman: Winter’s War’dan karakter posterleri yayınlandı.2012 yılında Snow White and the Huntsman Rupert Sanders‘ın yönetmenliğinde gösterime girerek Kristen Stewart ile hatırı sayılır bir başarı yakalamıştı. Universal Pictures ikinci film için harekete geçmiş, yapımcılarla görüşülmüş, vizyon tarihi dahi ayarlanmıştı. Ancak oyuncular ve yönetmen arasındaki gerginliklerle birlikte proje askıya alınmıştı.

 

Çekimlerine geçtiğimiz Nisan ayında başlanan The Huntsman: Winter’s War‘un yönetmenlik koltuğunda Cedric Nicolas-Troyan otururken; film Pamuk Prenses’ten öncesi ve sonrasını konu alacak. Başrollerini Chris Hemsworth ve 2016’ın merakla beklenen yapımlarından The Girl on the Train için kamera karşısına geçen Emily Blunt paylaşıyor. İkiliye Jessica Chastain ve Charlize Theron eşlik ediyor. Senaryosu Craig Mazin ve Evan Spiliotopoulos tarafından kaleme alınan dramanın konusu kısaca şöyle :

 

Uzun yıllar önce Kraliçe Ravenna (Charlize Theron) kız kardeşi Freya (Emily Blunt)’nın yaşadığı ihanete dayanamayıp krallıktan kaçmasına şahit olur. Freya gördüğü her düşmanı anında dondurabilme yeteneğine sahip genç bir buz kraliçesidir. İntikam hissi ile dolup taşan kadın, içinde Eric (Chris Hemsworth) ve Sara (Jessica Chastain)’nın da olduğu ölümcül avcılardan oluşan bir ordu kurar. Freya, Ravenna’nın ölümünü duyduğunda askerlerine Sihirli Ayna’yı getirmelerini emreder. Çok geçmeden aynanın derinliklerinden Ravenna’yı hayata döndürebileceğini anlayan buz kraliçesi kardeşiyle krallığa hükmetmek ve karanlık gücü yaymak için elinden geleni yapacaktır.

 

 

 

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?