Siyah Giyen Adamlar 4'ün başrolünde kadın olacak!

08 Ara 2015
admin

Men in Black, ülkemizde Siyah Giyen Adamlar ismiyle 1997'de vizyona girmiş ve izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. 2002'de ikinci filmi, 2012 yılında ise üçüncü film vizyona girmiş ve üç filmlik bir seri haline gelmişti. İlk filmden bu yana Tommy Lee Jones ve Will Smith filmlerde başrol oynamıştı. Yapımcılardan gelen detaylara göre Siyah Giyen Adamlar serisine bir yeni film daha eklenecek ve yeni filmde karşımıza kadın bir ajan çıkacak.

Serinin yapımcıları Laurie MacDonald ve Walter Parkes kısa zaman önce I am Legend (Ben Efsaneyim), I, Robot (Ben, Robot) ve The Pursuit of Happyness (Umudunu Kaybetme) ve gelecek yıl vizyona girmesi beklenen Suicide Squad (İntihar Timi) filminde izleyeceğimiz Will Smith'in kadroya dönse de dönmese de Man in Black serisini geliştirmekte olduklarını duyurmuşlardı. 

BBC'ye röportaj veren yapımcılar Man in Black 4'te bir kadın ajanın ana karkater olacağını duyurdu. Will Smith için “Asla asla demeyin.” ifadesini kullanan MacDonald, “Yeni farklı bir şeyler icat etmeye çalışıyoruz ama şunu söyleyebilirim ki, Men in Black evrenine geri dönmek çok farklı bir his.” Gelişmelere göre yeni Siyah Giyen Adamlar filminde bir kadın başrol oyuncusu göreceğiz ancak şimdilik bu rol için seçilmiş bir isim yok. Proje geliştirilme aşamasında olduğu için Siyah Giyen Adamlar 4 için bir vizyon tarihi verilmedi.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?