Saadettin Teksoy yeni filmiyle ekranlara dönüyor!

08 Ara 2015
admin

Eskilerin unutulmaz habercisi Saadettin Teksoy, 10 yıl aradan sonra tekrar ekran karşısına çıkıyor. Bu sefer hedeflerini çok yüksek tuttuğunu belirten Saattin Teksoy, sinema filmi için hazırlıklara başladı.

 

10 yıl aranın ardından iddialı bir filmle karşımıza çıkan Saadettin Teksoy, sosyal medya hesabından film ile ilgili açıklamar yaptı.

“Benim başrolünde olduğum, genç kuşaktan pek çok aktör ve aktristin de katkı sunduğu rengarenk, cıvıl cıvıl, her anı beklenmedik sürprizlerle dolu bir film çalışması içerisindeyiz. Çabalarımızın tamamı, izleyiciyi gülmekten yerden yere vurdurtacak keyifli bir kara komedinin temellerini atmak için… Yazım ekibinden arkadaşlarımla bu toplantılarda harıl harıl “Gizem Avcısı” filmi için Teksoy’un geleneksel tarzına yakışacak türden espriler üretiyoruz. Senaryonun kabası da iyice şekillenmiş durumda. Fotoğraflarda, filmimizin beyin takımını oluşturan Biray Dalkıran, Hakan Eratik, Fırat Özdemir, Hamza Yaman, Efe Teksoy ve Ali Murat Güven görülüyor. Hepimiz ortak bir hedefe odaklanmış durumdayız; “2016’nın ve belki de son 10 yılın en güzel komedi filmini yapmak… Rabbimin de izniyle, ardımda böyle klas bir ekip varken, sırtımın yere geleceğini hiç sanmıyorum. Dededen toruna, bir ailenin bütün üyelerinin keyifle izleyecekleri çok güzel bir sinema filmi çıkaracağız.” dedi. 

 

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?