Mike Tyson'lu Ip Man 3'ün kamera arkası videosu!

08 Ara 2015
admin

Aksiyon ve dövüş tutkunlarını heyecanlandıran projelerden Ip Man 3 yeni içerikleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. 2008 yılında ilk filmi vizyona giren Ip Man serisinin üçüncüsüne ait yeni kamera arkası videosu yayınlandı. Wing-Chun dövüş sanatını dünyaya öğreten ilk Kung-Fu ustası Yip Man'in hayatına odaklanan seri üçüncü filmle bambaşka bir boyuta ulaşıyor. İlk filmin yönetmenliğini üstlenen Wilson Yip aldığı görevi üçüncü filmde de devam ettiriyor ve Ip Man 3'ün yönetmenliğini üstleniyor.

Filmin yayınlanan ilk fragmanında ve yeni kamera arkası videosunda Donnie Yen, Lynn Hung, Patrick Tam ve boks dünyasının efsanesi Mike Tyson görünüyor. Filmde ayrıca 1973 yılında aramızdan ayrılan Bruce Lee'de görünecek. CGI teknolojisinin tüm nimetlerinden yaralanılarak izleyiciye görünecek olan Lee'ye Kwok-Kwan Chan hayat verecek. CGI teknolojisini en yakın tarihte Hızlı ve Öfkeli 7 filminde gördük. Üzücü bir şekilde hayata veda eden Paul Walker'ın eksik sahnelerini kardeşi teknolojinin de yardımıyla canlandırdı.

Yayınlanan kamera arkası videosunun ilk bir dakikası fragmanı göstererek geçiyor arkasından Donnie Yen'in dövüş taktikleri, Mike Tyson'ın sahneler çekilmeden önce antremanı ve farklı kamera açılarıyla filmin nasıl çekildiğini izleyicilere sunuyor. Wing-Chun dövüş sanatının ustası Yip Man'in hayatını anlatan filmde Mike Tyson'ın ne işi var diye soracak olursanız. Büyük boksörün filme katılma hikayesi şöyle:

Tyson, bundan iki yıl önce Weibo'da “Çin'in en iyi dövüşçücü kim?” sorusunu sormuş ve bir kullanıcının cevabı Donnie Yen olmuş. Ip Man'in yapımcısı Raymond Wond'da bu mesajlaşmalardan etkilenip Mike Tyson'ı Ip Man 3'e dahil etmeye karar vermiş. Sinemaseverlerin verdiği tepkilere göre yapımcı doğru bir karar almış gibi görünüyor.

24 Aralık 2015 tarihinde Hong Kong'da vizyona girecek olan filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği bilinmiyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?