Matthew McConaughey The Tark Tower'da!

09 Ara 2015
admin

Oscar ödüllü oyuncu Matthew McConaughey'nin Galaksinin Koruyucuları 2 filminin kötü adamı olmayı reddetmesinin ardından ünlü oyuncunun yeni projesinin ne olacağı sorusu cevapsız kalmıştı. Ancak yeni gelen gelişmelere göre ünlü oyuncunun önümüzdeki projesi belli oldu!

The Wrap'ta yer alan habere göre Oscar ödülü sahibi Matthew McConaughey Stephen King'in sevilen roman serisi Kara Kule'nin beyazperde uyarlamasında başrolü üstlenecek. Ancak The Hollywood Reporter'da yer alan habere göre de ünlü oyuncu serinin ana karakteri olan hayattaki son silahşör Roland Deschain'ı değil serinin kötü adamı Randall Flagg'ı canlandıracak.Filmin yönetmen koltuğunda ise Yasak Aşk ve Kayıp Sırlar Adası filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Nikolaj Arcel oturacak. Filmin senaryosunda ise Kuralsız, Da Vinci Şifresi ve Akıl Oyunları filmlerinin ödüllü senaristi Akiva Goldsman ve Maske'nin ardından daha çok dizilere yönelen senarist Mark Verheiden imzası var.

King'in kült romanları arasında yerini alan seri dünyadaki son silahşör Roland Deschain'ın gizemli Kara Kule'yi arayışını işliyordu. Film The Dark Tower ismiyle beyazperdeye uyarlanacak.Filmin 13 Ocak 2017 tarihinde Amerika'da vizyona girmesi planlanıyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?