Marvel'in yeni yıldızı Martin Freeman!

08 Ara 2015
admin

Altın Küre adayı İngiliz oyuncu Martin Freeman Marvel evreninin üyesi oluyor! Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde boy gösterecek olan ünlü oyuncu Marvel evreninde başka süper kahramanlarla birlikte de görünecek!

Marvel filmlerinin birçoğunda yapımcı rolü üstlenmiş olan Kevin Feige oyuncuyu çizgi roman evreninin başka projelerinde de yer alacağını ve evrenin önemli rollerini üstleneceğini söyledi. Entertainment Weekly'e konuşan ünlü yapımcı, “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde pek çok başarılı oyuncu rol alıyor. Bazıları diğerlerinden daha önemli roller üstleniyor. Bazılarıyla bu filmde kısaca tanışıp ilerleyen yapımlarda daha çok göreceğiz. Martin bu kategoriye giriyor” dedi. 

Geçtiğimiz günlerde filmdeki rolüyle ilgili olarak ipuçları veren ünlü oyuncu Martin Freeman, rolünün Amerikan Hükümeti için çalışacağını ve hangi tarafta durduğunu anlamanın zor olacağını söylemişti. “Karakterim süper kahramanlarla ve onların güçlerini idare etmeye çalışan hükümet bölümleriyle çalışıyor olacak” diyen oyuncu, “hangi tarafta olduğunu anlamak zor olacak. Oyunun içinde oyun oynayacak” diye belirtmişti. Demir Adam'la Kaptan Amerika'yı karşı karşıya getirecek yapım 6 Mayıs'ta vizyonda olacak!

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?