Kaptan Amerika: Kahramanların savaşı'ndan yeni görüntüler

08 Ara 2015
admin

Her ne kadar Captain America'nın solo projesi olsa da küçük çaplı bir Marvel yıldızlar geçidi kıvamına gelecek olan Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı'ndan yepyeni kareler geldi.

 

Entertainment Weekly aracılığıyla gelen karelerde sevdiğimiz süper kahramanları tekrar görüyoruz. Bildiğimiz süper kahramanlar Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson ve Jeremy Renner ikonik rolleri için yeniden kamera karşısına geçerken, kadroya yeni katılan isimler ise Sherlock'un sevilen yıldızı Martin Freeman, Ant-Man rolünü filmde de üstlenecek olan Paul Rudd, Kara Panter'i canlandıran Chadwick Boseman ve kendi jenerasyonunun başarılı isimleri arasına adını yazdıran Daniel Brühl oldu.

 

Brühl, serinin yeni halkasına Masters of Evil takımının lideri olan takımının lideri olan Baron Zemo'yu perdeye taşıyacak! Yeniden Russo Kardeşler'e teslim edilen filmde Marvel'ın iki süper kahramanı, Kaptan Amerika ve Demir Adam birbirlerine karşı savaşacak. Her ne kadar Captain America ve Iron Man arasındaki ciddi bir çatışmayı perdeye taşıyacak olsa da, öykünün kıvılcımlarını harlayacak kötü karakter de yeni filmde yer alacak.

 

Yeni süper kahramanlara da merhaba diyeceğimiz film 6 Mayıs 2016 tarihinde yani tam bir yıl sonra salonlarımızı ziyaret edecek.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?