Gods of Egypt’tan ilk posterler

09 Ara 2015
admin

Aksiyon ve macera ile harmanlanan bu klasik Mısır mitolojisi, insanlığın hayatta kalmasının pek muhtemel görünmediği bir anda bir ölümlü olan Bek (Brenton Thwaites) ve onun dünyayı kurtarmak için koyulduğu maceraya odaklanıyor. Aynı zamanda gerçek aşkı kurtarma görevi de bu misyonun bir parçası.

 

Mısır tahtını tehdit eden karanlık planlara karşı koymak ve başarılı olmak için güçlü Tanrı Horus (Nikolaj Coster-Waldau) ve askerlerinin yardımına ihtiyaç vardır. Beklenmedik bir ittifak ile öyküye giren Set karakterine hayat veren Gerard Butler ve kaos içindeki imparatorluğun nefes kesen karşılaşmasında cesaret ve fedakarlık testinden geçmek için bu dünya ve öbür dünya arasındaki köprüde sonuç olarak umudun elde edilmesi gerekmektedir.

 

 

Epik hikâyenin yönetmenlik koltuğunda Alex Proyas (The Crow, Dark City) otururken, saydığımız oyunculara ek olarak Geoffrey Rush, Rufus Sewell, Abbey Lee, Courtney Eaton, Elodie Yung ve Chadwick Boseman gibi isimlerde oyuncu kadrosunda. Gods of Egypt’ın 26 Şubat 2016’da eş zamanlı olarak vizyon alması planlanıyor.

 

 

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?