Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden filminden yeni posterler!

09 Ara 2015
admin

Lewis Caroll'un efsanevi öyküsünden beyazperdeye uyarlanan ve yönetmenliğini Tim Burton'un üstlendiği Alis Harikalar Diyarında filminin devam halkası Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden filminden yeni posterler geldi.

Ana kadronun haricinde yepyeni rolleri de ortaya çıkaran yeni haberler ile ünlü komedyen Sacha Baron Cohen'in de yarı saat-yarı insan Zaman rolünde nasıl bir portre çizeceği belli oldu. Helena Bonham Carter, Johnny Depp ve Mia Wasikowska'nın yeninden kamera önüne geçeceği filmin kadrosunda ilk filmde de Beyaz Kraliçe rolünü üstlenen Anne Hathaway de yer alıyor. Filmin seslendirme kadrosunda Absolem rolünde Alan Rickman, Cheshire Kedisi rolünde Stephen Fry, Tavşan rolünde Michael Sheen ve Timothy Spall bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosuna yeni katılan Rhys Ifans ise Çılgın Şapkacı'nın babası Zanik Hightopp rolünde boy gösterecek. Filmin yönetmen koltuğunda ise Muppets serilerinin beyazperde uyarlamalarıyla adından söz ettiren James Bobin oturuyor. 

Babasının izinden giderek ticaret yapıp denizleri dolaşan Alis, seneler sonra Londra'ya döndüğünde mistik bir aynayı keşfederek Çılgın Şapkacı'yı kurtarmak için yeniden fantastik Harikalar Diyarı'na geri dönüyor! Film ülkemizde 27 Mayıs 2016'da vizyona girecek!

 

Alice – Mia Wasikowska                                                   Çılgın Şapkacı – Johnny Depp

 

 

Kupa Krraliçesi – Helena Bonham Carter                         Beyaz Kraliçe – Anne Hathaway

 

 

 

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?