Alien: Paradise Lost'da bir isim değişikliği daha!

09 Ara 2015
admin

Usta yönetmen Ridley Scott AFI Film Festivali'nde gişeleri alt üst eden yapımı Prometheus’un devam halkası hakkında önemli bir haberi duyurdu. İsmi Prometheus 2'nin ardından Alien: Paradise Lost'a dönen yapımın yeni ismi ise Alien: Covenant oldu. 

Prometheus'un devam filmi Alien: Covenant'ta olacaklar hakkında Coming Soon'a açıklamalar yapan yönetmen, “Elizabeth Shaw'ı bıraktığımız yerden devam ediyoruz. Yaratıcıların olduğu yere gitmek için yola çıkıyorlar. Shaw, İkiye ayrılmış olan David'i tekrar birleştiriyor ve yaratıcıların gezegenine doğru yola çıkıyorlar. Orada bakteri gibi olan bu korkunç biyo-mekanik yaratıkları kimin yarattığını keşfediyorlar” diye konuşmuştu. Usta yönetmen IGN'e yaptığı açıklamada ise çekimleri Şubat ayında başlayacak olan devam filminde Xenomorphs'un kimin tarafından yaratıldığı sorusuna sonunda cevap bulacağımızı açıklamıştı.

Prometheus'un başrol oyuncuları Michael Fassbender ve Noomi Rapace devam filminde de seyircinin karşısında olacak. Film 30 Mayıs 2017 tarihinde Amerika'da gösterime girecek.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?