Yıldız Savaşları: Bölüm IV – Yeni Bir Umut
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (2)
8.8 IMDB Puanı 2 Yorum 8,404 Görüntülenme

Yıldız Savaşları: Bölüm IV – Yeni Bir Umut

(1977)
Star Wars (1977) - Yıldız Savaşları Filmini HD izle : Luke Skywalker (Mark Hammill) amcası ve teyzesiyle tarım işiyle uğraşmaktadır. Ne kadar Akademi'ye katılıp "Jedi" olmak istese de amcası buna karşı çıkmaktadır. Bu arada şeytani bir imparator galaksiyi ele geçirir ve "Ölüm Yıldızı" denilen, gezegenleri yok edebilecek güce sahip olan bir gemi yapar... Direnişçilerin başı olan Prenses Leia (Carrie Fisher) bu geminin planlarını ele geçirir ve R2 D2 (Kenny Baker)'nun içine konur. Bu planların Obi Wan Kenobi (Alec Guinness)'ye ulaşması gerekir. R2 D2 önce Luke Skywalker'la karşılaşır ve birlikte Obi Wan Kenobi'yi bulurlar. "Ölüm Yıldızı"nı yok etmek için Han Solo (Harrison Ford) ve Prenses Leia'yla birlikte imparatora savaş açarlar.
Eğer film oynatılmıyor veya donma yaşıyorsanız "kırmızı ok ile" gösterilen alandan video kaynağını değiştirebilirsiniz.
kaynak

Yıldız Savaşları: Bölüm IV – Yeni Bir Umut / Star Wars Online HD izle

Türkçe Altyazı Sitemize Eklenmiştir.
Güncel,kaliteli ,Full HD (720p,1080p), Altyazılı ve Dublajlı Filmler için sitemizi takipte kalın. iyi seyirler…(www.tamhd.tv)
TamHD.TV Güncel, Kaliteli, Full HD (1080p,720p) Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın..TamHD.TV Güncel Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın…
TamHD.TV Güncel Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın..

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)