V for Vendetta
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (3)
8.2 IMDB Puanı 1 Yorum 19,660 Görüntülenme

V for Vendetta

(2006)
V for Vendetta (2006) - V for Vendetta Filmini HD izle : Korkunç yüzünü bir maskenin ardında gizleyen bu gizemli adam kim? Kahraman mı yoksa sadece çılgının biri mi? Liberal mi yoksa diktatör mü? V kimdir ve totaliter rejime boyun eğen ulusunu bu çıkmazdan kurtarmak için ona kim yardım edecektir?V For Vendetta , Matrix üçlemesinin yaratıcılarından geleceğin suç ve devrim dolu dünyasını gözler önüne seren ve aynı adlı çizgi romandan uyarlanan unutulmaz bir film. Natali Portaman, kahramanının verdiği savaşın toplum için bir tehdit olup olmadığına karar vermek zorunda olan Evey rolüyde göz dolduruyor. Hugo Weaving, V rolüyle cesur, karizmatik ve ona yapılan kötülüklerin intikamını almaya kararlı olan özgürlük savaşçısı olarak akıllardan silinmeyecek bir performans sergiliyor. Stephen Rea, devrimin alevini yakmadan önce V'yi yakalamaya çalışan umutsuz bir dedektif. Tansiyon yükseliyor. Peki siz hangi taraftasınız? Unutmayın V'nin dünyasında bir tarafı seçmek zorundasınız.
Eğer film oynatılmıyor veya donma yaşıyorsanız "kırmızı ok ile" gösterilen alandan video kaynağını değiştirebilirsiniz.
kaynak

V for Vendetta / V for Vendetta Online HD izle


V for Vendetta 2006 Türkçe Altyazı Sitemize Eklenmiştir.
Güncel,kaliteli ,Full HD (720p,1080p),Türkçe Altyazılı ve Dublajlı Filmler için sitemizi takipte kalın. iyi seyirler…(www.tamhd.tv)
TamHD.TV Güncel, Kaliteli, Full HD (1080p,720p) Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın..TamHD.TV Güncel Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın…
TamHD.TV Güncel Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın..

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Etiketler

  : ,

  Yorumlar (1)