Üçüncü Göz
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 5,932 Görüntülenme

Üçüncü Göz

(2000)
The Gift (2000) - Üçüncü Göz Filmini HD izle : O, çocukluğundan beri kendisine verilen yeteneğin farkındaydı. Annie Wilson, geleceği görebilen bir önsezi ile doğmuştu. Aradan geçen 20 yıl boyunca gittikçe gelişen bu yetenek, onu yaşadığı küçük Arkansas kasabasında neredeyse bir cadı olarak ilan edilmesine sebep olmuştu.Şehirde öldürülen genç ve zengin bir kadının cinayetini aydınlatması için kadının nişanlısı ve Şerif Annie'nin yardımını isterler. Annie'nin sezileri bu olaydan sonra kabuslara dönüşür. Ölü kadını ve onu öldüreni rüyasında görmeye başlar. Fakat katilin yüzü hiçbir rüyada yoktur. Cesedin nerede bulunabileceğini, şerife haber verdiğinde, polis arazinin sahibini tutuklar.Fakat kabuslar bitmemiştir. Annie'nin sezgileri yanlış insanın hapiste olduğunu ve katilin hala dışarıda olduğunu söylemektedir. Davanın yeniden açılmasını isteyen Annie, artık katil için yeni bir hedef haline gelmiştir.
Eğer film oynatılmıyor veya donma yaşıyorsanız "kırmızı ok ile" gösterilen alandan video kaynağını değiştirebilirsiniz.
kaynak

Üçüncü Göz / The Gift Online HD izle

Türkçe Altyazı Sitemize Eklenmiştir.
Güncel,kaliteli ,Full HD (720p,1080p), Altyazılı ve Dublajlı Filmler için sitemizi takipte kalın. iyi seyirler…(www.tamhd.tv)
TamHD.TV Güncel, Kaliteli, Full HD (1080p,720p) Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın..TamHD.TV Güncel Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın…
TamHD.TV Güncel Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın..

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Etiketler

  : ,

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?