Süperman Dönüyor
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
6.6 IMDB Puanı 1 Yorum 10,037 Görüntülenme

Süperman Dönüyor

(2006)
Superman Returns (2006) - Süperman Dönüyor Filmini HD izle : Geri döndü! Süperman'in gezegeni gizemli bir şekilde terketmesinin üzerinden geçen beş yıl boyunca Dünya'da çok şey değişmiş ve hayat onsuz devam etmişti. Editör'ün yeğeni ile nişanlanan Süperman'in büyük aşkı Lois Lane'in büyüteceği bir oğlu ve "Dünya'nın Süperman'e Neden İhtiyacı Yoktur" başlıklı yazısı ile kazandığı bir Pulitzer ödülü vardır. Ve Lex Luthor'un da milyonlarca insanı yok edecek planları...Yönetmen Bryan Singer (X Men, X2) herkesin hayran olduğu Süperman efsanesini onurlandırarak, dünyaya ihtiyacı olan Süperman'i geri veriyor. Brandon Routh, süper kahramanın pelerinini giymesi için doğru bir seçim olduğunu kanıtlıyor ve Lois rolünde Kate Bosworth ve ezeli düşmanı Lex rolünde ise Kevin Spacey üstün performanslar sergiliyorlar. Superman Dönüyor, bir adamın ulaşılmaz aşkını ve uçsuz bucaksız bir arka planın fon oluşturduğu günümüz Metropolisi'ndeki mücadelesinin samimi hikayesini anlatıyor.
Eğer film oynatılmıyor veya donma yaşıyorsanız "kırmızı ok ile" gösterilen alandan video kaynağını değiştirebilirsiniz.
kaynak

Süperman Dönüyor / Superman Returns Online HD izle

Türkçe Altyazı Sitemize Eklenmiştir.
Güncel,kaliteli ,Full HD (720p,1080p), Altyazılı ve Dublajlı Filmler için sitemizi takipte kalın. iyi seyirler…(www.tamhd.tv)
TamHD.TV Güncel, Kaliteli, Full HD (1080p,720p) Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın..TamHD.TV Güncel Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)