Bir Zamanlar
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 1 Yorum 9,537 Görüntülenme

Bir Zamanlar

(2006)
Once (2006) - Bir Zamanlar Filmini HD izle : Çağımızın en iyi müziklerini bu filmde dinleyebilirsiniz..Dublinli genç gitarist, söz yazarı ve şarkıcı, gündüzleri babasının dükkanında bozuk elektrikli süpürgeleri tamir etmekte geceleri ise para kazanmak için sokaklarda müzik yapmaktadır. Çekoslavakyalı kız ise eline bir şans geçtiğinde piyano çalmakta onun dışında tüm zamanını annesi ve kızının bakımıyla uğraşarak geçirmektedir. Erkek ve kız günün birinde tanışırlar ve birlikte bir demo disk doldururlar. Bu demo erkeğe her zaman hayal ettiği albüm kontratının kapılarını açacak mıdır? Geçmişte yaşadıkları aşkların gölgesinde birlikte çalışabilecek herşeyden önemlisi birbirlerine duydukLarı sevgiyi şarkılarıyla ifade edebilecekler midir?
Eğer film oynatılmıyor veya donma yaşıyorsanız "kırmızı ok ile" gösterilen alandan video kaynağını değiştirebilirsiniz.
kaynak

Once / Bir Zamanlar Online HD izle


Türkçe Altyazı Sitemize Eklenmiştir.
Güncel,kaliteli ,Full HD (720p,1080p),Türkçe Altyazılı ve Dublajlı Filmler için sitemizi takipte kalın. iyi seyirler…(www.tamhd.tv)
TamHD.TV Güncel, Kaliteli, Full HD (1080p,720p) Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın..TamHD.TV Güncel Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın…
TamHD.TV Güncel Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın..

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Etiketler

  :

  Yorumlar (1)