Bir Erkek Hakkında
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 2,245 Görüntülenme

Bir Erkek Hakkında

(2002)
About a Boy (2002) - Bir Erkek Hakkında Filmini HD izle : 40'lı yaşların eşiğinde olan Will Freeman, uzun süreli uğraşlardan kaçınan (iş ve eş gibi) müzmin (ve de mutlu) bir bekârdır. Babasının 1958 yılında bestelediği "Santa's Super Sleigh" isimli şarkının hit olmasıyla kazandığı paralar Freeman'ın dertten tasadan uzak yaşamasını sağlamaktadır. Hiçbir kadına bağlanmak istemeyen ve kadınların da ona bağlanmasından korkan Will, kadınlarla ilişkilerini "tek bir gece"yle sınırlı tutmayı tercih etmektedir. Kendisine daha fazla malzeme bulabilmek için "en kolay lokma" kadınların bulunduğu 'yalnız anne baba' dayanışma gruplarının bir toplantısına katılır ve burada bir arkadaşının oğlu Marcus'a bakıcılık yapan bir grup üyesiyle çıkmaya başlar. Ancak kadınları kendine bağlamaktan kaçınan Will, Marcus'un kendisini çok sevmesi üzerine onunla sıradışı bir arkadaşlık yürütmeye başlar. Marcus'un amacı ise farklıdır: O, Will'in duygusal olarak çok yıpratılmış olan annesi Fiona için mükemmel eş olduğunu düşünmektedir. Başka bir 'yalnız anne'ye aşık olan Will ise Marcus'u onun annesiyle birlikte olmadan da babası olabileceğine ikna etmeye çalışır. Her ne kadar konusu sıradan bir romantik komediyi çağrıştırsada Bir Erkek Hakkında, Will ve Marcus karakterleri üzerinden baba oğul ilişkisini mercek altına alması ve Will Freeman karakterinde insan doğasının iyi ve kötü yanlarının çatışmasını başarıyla vermesiyle benzerlerinden ayrılıyor.
Eğer film oynatılmıyor veya donma yaşıyorsanız "kırmızı ok ile" gösterilen alandan video kaynağını değiştirebilirsiniz.
kaynak

Bir Erkek Hakkında / About a Boy Online HD izle

Türkçe Altyazı Sitemize Eklenmiştir.
Güncel,kaliteli ,Full HD (720p,1080p), Altyazılı ve Dublajlı Filmler için sitemizi takipte kalın. iyi seyirler…(www.tamhd.tv)
TamHD.TV Güncel, Kaliteli, Full HD (1080p,720p) Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın..TamHD.TV Güncel Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın…
TamHD.TV Güncel Filmler için Bizi Takip Etmeyi Bırakmayın..

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Etiketler

  : , , , ,

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?