David Andrews

David Andrews, Baton Rouge, Louisiana kaldırdı doğdu ve büyüdü, Stanford Hukuk Fakültesi'nden hukuk ve lisansüstü eğitim için gitmeden önce, Louisiana State Üniversitesi'nden summa cum-birincilikle mezun oldu.Kaliforniya barında bir üyesi olma ve kısa bir süre hukuk alanında çalıştıktan sonra, o bir oyunculuk kariyeri için yasal mesleği bırakmak için karar bir “sert hakkı” dediği aldı. Şimdi 30 yıllık sanayi tecrübeli, David Andrews, Hollywood'un en iyi yönetmenlerinden bazıları ile çalışmış ve sahnede ve ekranda onun çalışmaları için eleştirmenler tarafından saydı olmuştur. 

Çok yönlü bir oyuncu ve profesyonel erdirmek, onun rolleri gibi (Scooter Libby gibi) Fair Game, Terminator 3, Wyatt Earp, Apollo 13, Kiraz 2000 gibi filmlerde gam çalıştırmak, Club, Hannibal, A Walk to Remember, Conspirator Fight ve Dünya Savaşı Z. 

Televizyonda, David JAG, Monroe'larla, Mann ve Makinesi, Antagonistleri ve o bir ACE Ödülü adaylığı için Pulaski, bir dizi düzenli olarak rol aldı. Son zamanlarda Kartları Netflix 'House bulunur konuk yıldız rolleri çok uzun bir liste ek olarak, David gibi HBO From Earth Ay'a, ona astronot Frank Borman gibi kritik beğeni kazandı ki gibi çok sayıda MOW / mini dizi yer aldı. David ABD Ağın gerekli Pürüzlülüğüne yinelenen, ve NBC'nin “Kriz” konulu edilir. 

David son zamanlarda İkinci Dünya Savaşının son günlerinde bir kaos ve yıkım ortasında onun ikinci uzun metrajlı film senaryosu, Bushido, Japonya'da ayarlamak kendini keşif bir aksiyon / macera masal, co-yazma tamamladı. Ailesine ve iki köpek ile Kuzey Carolina'da yaşıyor.